Yhteystiedot

Arskametalli Oy

Saarentaantie 33
31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Vaihde 02 748 9700

Y-tunnus: 0747454-0

verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: 003707474540
Välittäjä: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

Aukioloajat

Toimisto ja varasto avoinna arkisin klo 7:00–15:30, muina aikoina sopimuksen mukaan. Sesonkiaikana vaihteen numero palvelee 24/7.

Asiakaspalvelun yhteystiedot

Vaihde

02 748 9700

ma-pe 7-15.30

Lähettämö

045 1207929

Avoinna ma-pe klo. 7-15.30

Myynti

Tehtaanedustaja

Markku Koivisto

+358 400 185 109 markku.koivisto@arskametalli.fi

Tehtaanedustaja

Pauli Sundman

+358 50 380 3540 pauli.sundman@arskametalli.fi

Tehtaanedustaja

Juha Välimaa

0505647335 juha.valimaa@arskametalli.fi

Asiakkuuspäällikkö

Saija Pennanen

+358 50 447 1477 saija.pennanen@arskagroup.com

Hankinta

Hankintapäällikkö

Anne Raitakari

+358 50 572 2048 anne.raitakari@arskagroup.com

Hankinta-assistentti

Minna Suokari

+358 50 563 3068 minna.suokari@arskagroup.com

Vienti

Vientipäällikkö (Baltia)

Teet Laanemets

+372 5457 9810 teet.laanemets@arskametalli.fi

Vientipäällikkö

Torben Jepsen

+358 45 200 3698 torben.jepsen@arskametalli.fi

Toimisto

Toimitusjohtaja

Janne Käkönen

+358 50 511 5540 janne.kakonen@arskametalli.fi

Toimistopäällikkö, laskutus

Jari Käkönen

+358 400 531 611 jari.kakonen@arskametalli.fi

Markkinointi ja viestintä

Markkinointi- ja viestintäjohtaja

Tarja Viilola

+358 50 596 0136 tarja.viilola@arskametalli.fi

Tuotanto

Lähettämö

Tommi Puuska

+358 45 120 7929

Työnjohtaja

Pasi Nieminen

+358 50 387 8117 pasi.nieminen@arskametalli.fi

Tuotanto- ja suunnittelupäällikkö

Markku Kankare

+358 45 805 3885 markku.kankare@arskametalli.fi

Lähetä meille viesti