Біокотли

Котли на біопаливі - це вигідно

Біокотли MEPU ефективно виробляють тепло та мають надзвичайно низькі експлуатаційні витрати. Біокотли працюють на пелетах, трісці, торфі, лушпинні та ін.

Біокотел легко та просто підключити до зерносушарки. Всі команди та процеси, які відбуваються в біокотлі, відображаються на пульті управління зерносушаркою. Hастройки вентилятора можуть бути змінені.

Біокотли MEPU (500-800 кВт) комплектуються відцентровими вентиляторами потужністю 11 – 18,5 кВт. Для роботи з високопродуктивними зерносушарками необхідно використовувати декілька біокотлів.

Біокотли MEPU дозволяють значно заощадити витрати енергії. Чим вище рівень вологи в зерні, яке сушиться, тим більшими є заощадження. Теплообмінник, встановлений на біокотлі MEPU працює дуже ефективно.

Контейнер для золи

Легкий, міцний та компактний контейнер для золи MEPU використовується для збору та зберігання золи. Контейнер виготовлено з корозійностійкої сталі. Для підйому та транспортування в верхній частині по кутах розташовані провушини, а в нижній частині технологічні отвори для фронтального навантажувача. Для очищення контейнера від золи використовуються бокові дверцята. Розміри контейнера (ДхШхВ): 109 х 111 х 93см. Вхідний отвір для золи: Ø160мм.

Галерея