Wheatheart tigukonveier

Vilja töökindlaks ja tõhusaks edastamiseks

Tugevaid ja kauakestvaid Wheathearti tigusid toodetakse ühes maailma suurematest spetsialiseeritud tehastest Kanadas. Võimas ja töökindel tigukonveier võimaldab suuri viljakoguseid kergelt ja kiiresti edastada.

Kergesti kasutatav, tõmbav tigu on tõhus viljakonveier, mille töökindluse tagavad tugev ja lihtne konstruktsioon. Professionaalseks kasutamiseks mõeldud tõmbav tigu sobib ideaalselt pikaajaliseks pidevaks kasutamiseks, nii punkri täitmisel kui ka tühjendamisel.

Tigude Wheatheart 6″, 8″ ja 10″ UT pikkus on 5 – 18,5 meetrit (samm 1,5m). Standardvarustusse kuuluvad ajamiga teo põhjaosa, vajalikud pikendused (toru + keerdlaba), etteanderegulaator (sulgurluuk), etteandeotsa laagrikomplekt ja tugipael kinnitustrosside jaoks.

Viljaedastusjõudlus *

6” = 43 tonni tunnis
8” = 81 tonni tunnis
10” = 114 tonni tunnis

* Jõudlust mõjutavad alati vilja füüsilised omadused. Määratletud jõudlus on testitud kuiva nisuga (75kg / hl) 15° nurga all, 85% etteandejõudlusega. Kui nurk tõuseb 30 kraadi, siis langeb jõudlus 20 – 25%. Kui nurk tõuseb 45 kraadi, siis langeb jõudlus 35 – 40%. Teoga edastamine võib vilja purustada. Tigu on ette nähtud kasutamiseks tõusva nurga all..

Lisavarustus

TROSSTOED
KAUGJUHTIMISEGA REGULEERITAV ETTEANDE KIIRUS
200MM / 250MM TORUÜHENDUS TÜHJENDUSOTSA
PUNKER
160MM / 200MM TORUÜHENDUS PUNKRISSE
SISEND 5° KALDEGA
PLAATSULGUR
VÄLJALAADIMISE TORUD