Tööstuslik

Täiuslikud teravilja käitlemise lahendused

Soomes disainitud ja toodetud kvaliteetsed tooted juba aastast 1952! Mepu Oy on kindlasti tuntud teravilja käitlemise seadmete tootjana ja esirinnas omas valdkonnas. Teenus on alati kliendikeskne ja usaldusväärne.

Meie töötajatel on põllumajandussektoris palju kogemusi, nii et nad teavad kaasaegsete teraviljakäitlussüsteemide nõudeid.

Parim võimalik lahendus

Mepu pakub teravilja töötlemiseks ühte kõige laiemat ja täiuslikumat tootevalikut. Meie eksperdid pakuvad teile oma kogemusi projekteerimise, projektijuhtimise ja hoolduse osas.

Garanteeritud tulemused

Me tunneme teravilja käitlemist

On tõestatud, et Mepul on turul parim energiatõhusus ja tolmuhaldus. Me oleme tõeline partner.

Projekti usaldusväärsus

Oma teadmiste tõestuseks on meil tuhandeid viiteid kogu maailmas. Pakume lubatud lahendusi õigeaegselt. Ja sa võid alati meie peale kindel olla, et me oleme kursis.

Jätkusuutlik toimimine

Järgime oma tegevuses rangeid keskkonnasõbralikkuse nõudeid.

Protsess

1. Vajaduste analüüs

Pakume alati teie vajadustele parimat lahendust. Me hoolitseme selle eest, et olete teadlik meie pakkumise eelistest, sellest, millist väärtust me teie talule toome ja kuidas me seda teeme. Me läbime ajakava, protsessi, mida investeering koosneb ja milliseid lisateenuseid soovite. Lõpuks saate esitatud lahenduse kohta üksikasjalikud tehnilised lisaseadmed.

2. Projekteerimine ja projektijuhtimine

Me arvame, et hoolikas planeerimine on pool tööd. Iga projekt on kohandatud iga kliendi jaoks uusimate disainitarkvaradega. Me võtame arvesse oma kliendi soovid ja viime need 3D-joonistusse ning meie tootmismeeskond muudab 3D kliendile reaalsuseks.

Igale kliendile määratakse isiklik projekti kontaktisik, kes vastutab dokumentatsiooni, ajakavade ja paljude haldusülesannete eest.

3. Paigaldus

Sõltuvalt Teie soovidest pakume alates terviklikust paigaldusteenusest kuni osalise mehaanilise ja elektrilise paigalduseni.

Projekti saab teha ka võtmed kätte lahendusena, sel juhul hoolitseb Mepu kogu projekti eest alates vundamendist kuni viimistluse ja kasutuselevõtuni.

4. Kasutuselevõtt

Projekti lõppedes viime kliendiga läbi põhjaliku lõppülevaatuse ja testimised. Pakume projekti dokumentatsiooni ja anname kliendile üle valmis, heakskiidetud rajatise.

Kliendikeskne lähenemine tähendab meile, et lõpuks on meil naeratav klient.

5. Teenindus ja varuosad

Põllumajandustootjate jaoks on ülioluline paindlik hooldus ja varuosade kiire kättesaadavus, eriti aasta kõige aktiivsematel kuudel. Mepu originaalvaruosad on kiiresti saadaval meie enda laost.

Rõõm on alustada koos teekonda!

Tööstuslik