Industriālie risinājumi

Pilnvērtīgs graudu apstrādes un uzglabāšanas risinājums

Kvalitatīvi, Somijā izstrādāti un ražoti produkti jau kopš 1952.gada! Mepu Oy ir plaši atpazīstams ar savām graudu pirmapstrādes iekārtām un aprīkojumu un noteikti ir līderis savā jomā! Mēs vienmēr esam bijuši orientēti uz klientu, atbildību un uzticamību.

Mūsu darbiniekiem ir liela pieredze lauksaimniecības nozarē, tāpēc viņi pārzina mūsdienīgas graudu pirmapstrādes sistēmas prasības.

Labākais iespējamais risinājums

Mepu piedāvā vienu no plašākajiem un pilnīgākajiem graudu pirmapstrādes produktu klāstiem. Mūsu eksperti piedāvā jums savu pieredzi projektēšanas, projektu vadības un apkopes jomā.

Garantēti rezultāti

Mēs zinām, kā rūpēties par graudiem

Ir pierādīts, ka Mepu graudu pirmapstrādes iekārtas ir vienas no labākajām tirgū pieejamajām energoefektivitātes un putekļu kontroles ziņā. Mēs esam īstais partneris.

Projekta varbūtība

Kā mūsu pieredzes apliecinājums mums ir tūkstošiem atsauču visā pasaulē. Mēs piegādājam solītos risinājumus laikā. Jūs vienmēr varat paļauties uz to, ka mēs piedāvāsim Jums vismūsdienīgākos risinājumus!

Ilgtspējīga darbība

Mēs savā darbībā ievērojam stingras vides aizsardzības prasības.

Process

1. Vajadzību analīze

Mēs vienmēr piedāvājam labāko risinājumu Jūsu vajadzībām. Mēs pārliecināmies, ka esat informēts par mūsu piedāvājuma priekšrocībām, kādu vērtību mēs radīsim jūsu saimniecībai un kā mēs to darīsim. Kopā mēs sastādīsim projekta plānošanas uzdevumu, izrunāsim nepieciešamos ieguldījumus un vēlamos papildu pakalpojumus. Visbeidzot, jūs saņemsiet detalizētu tehnisko piedāvājumu ar piedāvāto risinājumu.

2. Dizains un projektu vadība

Mēs domājam, ka rūpīga plānošana ir puse no darba. Katrs projekts tiek izstrādāts individuāli katram klientam ar jaunāko dizaina programmatūru. Mēs pārvēršam mūsu klientu vēlmes 3D zīmējumos, un mūsu produkcija pārvērš 3D attēlus klienta realitātē.

Katram klientam tiek nozīmēta individuālā kontaktpersona, kas ir atbildīga par projekta dokumentāciju, grafikiem un administratīvajiem jautājumiem.

3. Uzstādīšana

Atkarībā no Jūsu vēlmēm piedāvājam gan pilnu, gan daļēju, ar iekārtām saistītu, montāžas servisu.

Piedāvājam projektu īstenot arī kā – no projekta līdz atslēgai-risinājumu.

4. Nodošana ekspluatācijā

Pēc projekta pabeigšanas mēs kopā ar klientu veiksim rūpīgu iekārtu galīgo pārbaudi un izmēģinājuma palaišanu, personāla apmācību un vadošo speciālistu instruktāžu.

Uz klientu orientēta pieeja mums nozīmē, ka galu galā mums ir smaidīgs un apmierināts klients.

5. Serviss un rezerves daļas

Elastīga aprīkojuma apkope un ātra rezerves daļu pieejamība ir vitāli svarīga lauksaimniekiem, īpaši gada noslogotākajos mēnešos. Mepu oriģinālās rezerves daļas ir ātri pieejamas mūsu noliktavā.

Prieks sākt mūsu ceļojumu kopā!