Przemysł

Kompletene rozwiązania przechowywania ziarna

Wysokiej jakości produkty projektowane i produkowane w Finlandii już od 1952 roku! Znana ze swojego sprzętu do obróvki i przechowywania zbóż, firma Mepu Oy zdecydowanie znajduje się w czołówce swojej branży. Usługa zawsze była znana z orientacji na klienta, odpowiedzialności i rzetelności.

Nasi pracownicy mają bardzo duże doświadczenie w sektorze rolniczym, więc znają wymagania jakie stawia nowoczesne przechowywanie ziarna.

Najlepsze możliwe rozwiązanie

Mepu oferuje jeden z najszerszych i najbardziej kompletnych asortymentów produktów do przetwórstwa zbóż. Nasi eksperci służą Ci swoim doświadczeniem w zakresie projektowania, zarządzania projektami i serwisowania.

Gwarantowane rezultaty

Znamy się na przechowywaniu ziarna

Udowodniono, że Mepu ma najlepszą efektywność energetyczną i zarządzanie pyłem na rynku. Jesteśmy prawdziwym partnerem.

Pewność projektu

Jako dowód naszej wiedzy posiadamy tysiące referencji na całym świecie. Dostarczamy obiecane rozwiązania na czas. I zawsze możesz liczyć, że będziemy na bieżąco.

Zrównoważone działanie

W naszej działalności przestrzegamy surowych wymagań dotyczących przyjazności dla środowiska.

Proces

1. Potrzebne analizy

Zawsze proponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Dbamy o to, abyś był świadomy korzyści płynących z naszej oferty, jaką wartość wnosimy do Twojego gospodarstwa i jak zamierzamy to zrobić. Przechodzimy przez harmonogram, proces, z czego składa się inwestycja oraz dodatkowe usługi, których potrzebujesz. Na koniec otrzymasz szczegółowe załączniki techniczne dotyczące dostarczonego rozwiązania.

2. Projekt i zarządzanie projektem

Uważamy, że staranne planowanie to połowa sukcesu. Każdy projekt jest wykonywany indywidualnie dla każdego klienta za pomocą najnowszego oprogramowania do projektowania. Przenosimy życzenia i rządania naszych klientów do rysunku 3D, a nasz zespół produkcyjny przekształca 3D w rzeczywistość klienta.

Każdemu klientowi przydzielana jest osobista osoba kontaktowa ds. projektu, która jest odpowiedzialna za dokumentację, harmonogramy i wiele zadań administracyjnych.

3. Instalacja

W zależności od Państwa życzeń, oferujemy obsługę w zakresie od kompleksowej usługi instalacyjnej po częściową instalację mechaniczną i elektryczną.

Projekt może być również wykonany jako rozwiązanie pod klucz, w którym to przypadku Mepu zajmuje się całym projektem od fundamentów po wykończenie i uruchomienie.

4. Uruchomienie

Po zakończeniu projektu przeprowadzimy z klientem dokładny przegląd końcowy i uruchomienie próbne. Dostarczamy dokumentację projektu i przekazujemy klientowi gotowy, zatwierdzony obiekt.

Podejście zorientowane na klienta oznacza dla nas, że na końcu projektu końcu mamy uśmiechniętego klienta.

5. Serwis i części zamienne

Elastyczna konserwacja i szybka dostępność części zamiennych mają kluczowe znaczenie dla rolników, zwłaszcza w najbardziej ruchliwych miesiącach roku. Oryginalne części zamienne Mepu są szybko dostępne w naszym własnym magazynie.

Rozpoczęcie wspólnej podróży to przyjemność!

Country Manager

Dariusz Beńke

+48 662 244 636 dariusz.benke@mepu.com