Pramoninis

Pilnavertis sprendimas

Kokybiški gaminiai suprojektuoti ir pagaminti Suomijoje, kurie gaminami nuo 1952 metų! Mepu Oy, žinoma dėl savo grūdų tvarkymo įrangos, neabejotinai yra savo srities lyderiai. Mepu gaminiai visada garsėjo orientacija į klientą, atsakingumu ir patikimumu.

Mepu kompanijos darbuotojai turi didelę patirtį žemės ūkio sektoriuje, todėl išmano šiuolaikinės grūdų tvarkymo sistemos reikalavimus.

Geriausias galimybių sprendimas

Mepu kompanija siūlo vieną iš plačiausių ir pilnaverčių grūdų produktų perdirbimo asortimento. Mūsų ekspertai siūlo Jums savo patirtį projektavimo, projektų valdymo ir priežiūros srityse.

Garantuoti rezultatai

Mes išmanome grūdų apdorojimo technologiją

Įrodyta, kad Mepu kompanijos gaminiai pasižymi geriausiu energijos vartojimo efektyvumu ir dulkių valdymu rinkoje. Esame patikimas partneris.

Projekto patikimumas

Kaip savo kompetencijos įrodymą, turime tūkstančius nuorodų visame pasaulyje. Sutartus sprendimus įvykdome laiku. Jus visada galite pasikliauti mumis.

Patikimas veikimas

Savo veikloje laikomės griežtų ekologijos reikalavimų.

Procesas

1. Reikalinga analizė

Mes visada siūlome geriausią sprendimą pagal Jūsų poreikius. Įsitikiname, kad žinote mūsų pasiūlymo naudą, kokią vertę suteikiame Jūsų ūkiui ir kaip tai įgyvendiname. Peržiūrime proceso galimybes, iš ko susideda investicija ir kokių papildomų paslaugų norite. Galiausiai gausite išsamų techninį sprendimą su pateiktais priedais.

2. Projektavimas ir projektų valdymas

Manome, kad kruopštus planavimas yra pusė darbo. Kiekvienas projektas atliekamas individualiai kiekvienam klientui naudojant naujausią projektavimo programinę įrangą. Kliento norus ir pageidavimus projektuojame-braižome 3D formate, o mūsų gamybos komanda 3D brėžinius paverčia kliento realybe.

Kiekvienam klientui paskiriamas kontaktinis asmuo, kuris atsakingas už pasiūlymus, brėžinius, terminus ir daugelį administracinių užduočių.

3. Montavimas

Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, siūlome pilnaverčias montavimo bei elektros instaliacijos paslaugas.

Projektas gali būti įgyvendintas ir kaip „iki rakto“ sprendimas, tokiu atveju Mepu pasirūpina pilnai visu projektu, t.y. nuo pamatų iki pilno sumontavimo bei paleidimo.

4. Paleidimas ir eksploatacija

Atlikus pilną montažą, kartu su klientu atliksime išsamią galutinę apžiūrą ir bandomąjį paleidimą. Pateiksime projekto dokumentaciją bei užbaigtą ir patvirtintą objektą perduosime užsakovui.

Į kliento poreikius orientuotas požiūris mums reiškia, kad galiausiai turime besišypsantį klientą.

5. Servisas ir atsarginės dalys

Operatyvus servisas ir greitas atsarginių dalių pateikimas yra labai svarbus kriterijus klientui, ypač svarbiais metų mėnesiais. Originalios Mepu atsarginės dalys tiekiamos operatyviai.

Pradėkime mūsų kelionę Kartu!

Pramoninis