Wheatheart gliemežtransportieri

Droša un efektīva graudu pārvietošana

Wheatheart izturīgie un ilgai lietošanai paredzētie gliemežtransportieri izgatavoti vienā no lielākajām šīs jomas rūpnīcām Kanādā.

Wheatheart gliemežtransportieris ir graudu pārvietošanas transportieris, kura efektivitāti un izcilu uzticamību ekspluatācijā nodrošina tā konstrukcijas vienkāršība. Gliemežtransportieris ir paredzēts profesionālai lietošanai un ir ideāli piemērots ilgstošai nepārtrauktai lietošanai graudu torņu uzpildes un iztukšošanas nolūkā.

Gliemežtransportieru UT 6″, 8″ un 10″ pieejamais garums ir sākot no 5 līdz 18,5m ar soli 1,5m. Standarta komplektācijā ietilpst gliemežtransportiera caurule ar motoru, gultņiem, adapteri padeves daudzuma regulēšanai.

Gliemežtransportiera jauda *

6” = 43 t / stundā
8” = 81 t / stundā
10” = 114 t / stundā

* Graudu īpašības vienmēr ietekmē gliemežtransportiera veiktspēju. Norādītā jauda ir pārbaudīta ar sausiem kviešiem (750kg / m3) 15° leņķī, ar 85% izlādes jaudu. Ja leņķis palielinās līdz 30 grādiem, jauda samazinās par 20 – 25%. Ja leņķis palielinās līdz 45 grādiem, jauda samazinās par 35 – 40%. Pārvietojot graudus ar gliemežtransportieri, tie var tikt bojāti vai sasmalcināti. Gliemežtransportieri ir paredzēts izmantot augošā leņķī.

Papildus aprīkojums

BALSTU KONSTRUKCIJAS
ATTĀLINĀTĀ PADEVES VADĪBA
200MM / 250MM AUGŠĒJAIS PLASTMASAS IZLĀDES PAGARINĀJUMS
PILTUVE
160MM / 200MM SAVIENOJUMS AR TORNI
IEVADE AR 5° ATVERĒM
MANUĀLS ŠĪBERIS
IZLĀDES CAURULES